Pelíšek na stěnu Natural Paradise – světle šedá, Ø 48 cm

499,00

Popis

Kočky milují zvýšené pelíšky, neboť odtud mají neomezený výhled a přehled o veškerém dění! Pelíšek na stěnu Natural Paradise je pro takový případ ideální. Pomocí pelíšku můžete například spojit škrábací strom s Vaším nábytkem, aby měla kočka vše v dosahu. Nemusíte ani pro pelíšek vymýšlet žádné zvláštní místo. Nosná plocha pelíšku sestává z pravého neošetřeného přírodního dřeva. Na tuto plochu vložíte velmi pohodlný hebký pelíšek. Spodní strana pelíšku je vyrobena ze speciální tkaniny, která se přichytí na lepící pásky umístěné na nosné ploše. Pelíšek tak pevně drží na svém místě.

Pelíšek je neuvěřitelně hebký a opatřený jemným okrajem. Plocha lůžka je polstrovaná a štepovaná, nedochází tak k pohybu náplně. Údržba pelíšku je snadná, lze ho celý prát v automatické pračce na 30°C. Umístěte na zeď několik takových pelíšků, pro dosažení vyšších cílů vašeho zvířete! Pelíšek na stěnu Natural Paradise: konzole s polstrovaným pelíškem ideální zvýšené lůžko pro kočky masivní pravé neošetřené dřevo: zajistí stabilitu a kvalitní vzhled dřevěná deska z přírodního hospodářství: ochrana přírody díky šetrnému lesnímu hospodářství měkký pelíšek s okrajem: vatelínové polstrování (100% polyester) a prošívané lůžko garantován pohodlný odpočinek vyjímatelné a pratelné lůžko: lze prát v automatické pračce na 30°C, dřevěnou plochu pouze otřít přírodní vzhled a snadná péče snadná montáž na stěnu

(montážní materiál není součástí balení) maximální zatížení: 35 kg celkový rozměr: cca š 48 x h 42 x v 21 cm nosná plocha: rozměry: š 45 x h 42 x v 13 cm materiál: pravé dřevo (bříza – lepené dřevěné desky) barva: přírodní montáž na stěnu: d 11 x š 20,6 x v 11 cm; rozteč šroubů 7,95 cm pelíšek s okrajem: celkový rozměr: cca Ø 48 x v 8 cm plocha lůžka: cca Ø 33 cm materiál: 100 % polyester připevnění pomocí lepící pásky barva: krémová, světle šedá, bordó, tmavě hnědá Návod na montáž: Před instalací se ujistěte, že je stěna vhodná pro připevnění pelíšku. Montážní materiál není součástí balení. Doporučujeme zakoupit šrouby a ostatní materiál ve specializovaném obchodě. Pro betonové, cihlové nebo sádrokartonové stěny použijte vhodné speciální hmoždinky nebo šrouby. Po instalaci pelíšku zkontrolujte, zda je stabilní. Stabilitu pelíšku pravidelně kontrolujte, v případě potřeby šrouby dotáhněte.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pelíšek na stěnu Natural Paradise – světle šedá, Ø 48 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *