Trihorse 3v1 houpací koník, jídelní židlička a dětský stoleček RENÉ

3.557,00

Popis

DŘEVĚNÁ ŽIDLIČKA KONÍK 3V1

Jedinečná česká jídelní židlička 3v1 koník RENÉ. Jídelní židlička + Houpací kůň + Dětský stolek = vše v jednom!

Koníka stačí jen otočit a máte ihned k dispozici jinou funkci, a to bez jakéhokoli nastavování či instalace. Pro Vaše záda to znamená minimálně 4x denně úlevu a pro Vaše dítě zábavu při každém jídle. Do jídelní židličky si dítě může vlézt bezpečně samo v každé pozici. Tradiční dřevěný koník je velmi oblíbenou hračkou.

Jeho design je přitom přizpůsoben hlavně bezpečnému používání. Židlička je vyrobena z masivního dřeva, je vhodná i pro starší děti a jako jedna z mála jídelních židliček je certifikovaná až do 25 kg. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který u Vašeho dítěte probudí vztah k přírodě a k životnímu prostředí. Dřevěný Koník je navíc na rozdíl od plyšového houpacího koníka antialergenní, nezachycuje prach ani nečistoty. Dřevo se snadno udržuje čisté, stačí je otřít vlhkým hadříkem či utěrkou.

Sezení na dřevěné židličce přirozeně posiluje zádové svalstvo a rozvíjí celkovou stabilitu dětského tělíčka – proto jsou ve školách i školkách stále upřednostňovány dřevěné židle namísto polstrovaných. Dřevo je na rozdíl od plastu teplý materiál, nehrozí tedy prochladnutí dítěte, bude-li sedět na židličce např. pouze v plenách.

Jídelní židlička koník 3v1 je náš patentovaný výrobek a koníka RENÉ nikde jinde nekoupíte.Jídelní židlička je vyrobena v České republice a je certifikována podle nejpřísnějších evropských norem – splňuje normy EN 14988, výroba a kvalita jsou v souladu s tímto evropským standardem.


Vlastnosti výrobku Koník 3v1 Trihorse

  • Je vyroben z přírodních materiálů a použité barvy jsou nezávadné.
  • Rozměry: 940 mm (výška) x 670 mm (sedací výška) x 460 mm (šířka) x 550 mm (hloubka); šířka sedátka-židličky: 340×270 mm
  • Nosnost: 25 kg
  • Hmotnost: 8 kg
  • Přídavný jídelní pultík je automaticky součástí balení.
  • Vyrábíme ho v České republice.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trihorse 3v1 houpací koník, jídelní židlička a dětský stoleček RENÉ“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *