Pelíšek pro psy Flocke – Ø 90 x V 20 cm

1.190,00

Popis

Flocke pelíšek pro psy nenosí své jméno bez důvodu (Flocke-vločka). Díky svému krásně měkkému polstrování nabízí pelíšek tak vysoký komfort při ležení, že se Váš pes bude mít jako na obláčku a bude se cítit opravdu pohodlně. Hnízdečko je perfektní pro starší a nemocné psy s problémy s klouby a s onemocněními pohybového aparátu. Pelíšek pro psy je vybaven kvalitní výplní z viskoelastických vloček z paměťové pěny, které se perfektně přizpůsobí tělu. Okraj je vybaven odděleným vnitřním polštářem, což přispívá k rovnoměrnému polstrování, díky čemuž nic neuklouzne.

Pelíšek pro psy Flocke v přehledu: Pohodlný pelíšek Vhodný pro všechny psy, kteří rádi leží v pohodlí na měkkých površích, ideální také pro velká psí plemena Spaní jako na obláčku: pes se „zanoří“ do měkké výplně, to přispívá k uvolněnému spánku plnému odpočinku Snižuje zátěž na páteř a klouby: ideální pro seniory a pro psy s onemocněními kloubů a pohybového aparátu Prošívaný prostředek pelíšku plněný viskoelastickými vločkami z paměťové pěny: perfektní polstrování, nehrozí vyklouznutí, přizpůsobí se optimálně tělu zvířete Oddělený vnitřní polštář s vnějším okrajem: zabraňuje vyklouznutí náplně a zajišťuje rovnoměrné polstrování Hebce měkký plyšový potah Protiskluzová spodní strana s protiskluzovými nopy

Barva: béžová Materiál: Potah: 100% Polyester Výplň: viskoelastické vločky z paměťové pěny / polyesterová vlna Rozměry: vel. S: cca Ø 90 x V 20 cm vel. M: cca Ø 125 x V 25 cm Návod na údržbu: potah lze kompletně prát v pračce na 30°C Upozornění: Umístěte prosím podložku mezi pelíšek a parketovou nebo PVC podlahu, abyste zabránili možnému zabarvení podlahy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pelíšek pro psy Flocke – Ø 90 x V 20 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.