Trihorse Dózička na mléčné zoubky myš přírodní

375,00

Popis

Dřevěná dózička pro děti – Myš

Místo pro vzpomínky: V našich ručně vyráběných dózičkách se dobře uchovávají nejen samotné zoubky nebo kadeře, ale zároveň s nimi spojené vzpomínky na dítě a dětství.

Bezpečné uschování mléčných zoubků: Díky této láskyplně vyrobené dózičce na mléčné zoubky uchováte dětské zoubky dekorativním i bezpečným způsobem – zabráníte jejich vysychání.

Dárek pro holky i kluky: Tato dózička je perfektním dárkem nejen k první návštěvě Zoubkové víly, ale i ke zvládnutí ošetření u zubaře. Jistě potěší i jako dárek k narození dítěte, ke křtinám či narozeninám.

Různé motivy: Upomínková dózička na mléčné zoubky je k dostání v různých zvířecích a barevných. Darujte dlouhotrvající radost s minidózičkou myš, hroch, kočka nebo slon.

Pravá ruční práce: Ceníme si řemeslného zpracování a u našich dóziček používáme výhradně FSC certifikované materiály, aby i naše děti mohly vyrůstat ve zdravém životním prostředí. Klademe velký důraz na evropskou normu EN-71.

Pro výrobu našich hraček používáme výhradně ekologické postupy a materiály. Z lásky k životnímu prostředí a našim dětem.

 

  • Materiál: dubové dřevo mořené, lakované a leštěné. Všechny materiály se vyrábí v České republice.
  • Rozměry: Myš: 60 x 65 x 110 mm; Hroch: 60 x 60 x 100 mm; Kočka: 60 x 70 x 100 mm; Slon: 80 × 80 × 100 mm
  • Hmotnost: 0,25 Kg
 
 
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trihorse Dózička na mléčné zoubky myš přírodní“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.