Kuličková dráha MAXI od Trihorse Perfektní dárek k 1. narozeninám

999,00

Popis

DŘevĚNÁ KULIČKOVÁ DRÁHA  PRAVÁ PRVOTŘÍDNÍ DĚTSKÁ HRAČKA

Děti milují pouštění kuliček – kuličková dráha jim dává prostor pro učení se novým věcem. Když pustí kuličku a ta se díky gravitaci dokutálí přesně tam, kde děti očekávají, je to pro ně malý pocit úspěchu a radují se. Kuličková dráha patří právem ke klasice mezi dětskými hračkami. 

kuličková dráha 01 kuličková dráha 02


 

Terapeutická hračka, která rozvíjí

dřevěná kuličková dráha

Dítě při hraní využívá pohyb – rozvíjí tak své pohybové nadání. Pokud nepatříte mezi ty, kteří by i malému dítěti půjčili na celý den telefon, aby se zabavilo samo, je pro Vás důležité i jeho fyzické zdraví. Jak se může dětské tělo od mala správně vyvíjet, nemá-li pravidelnou fyzickou aktivitu už od útlého dětství?

Dítě při hraní intenzivně zapojuje svůj mozek rozvíjí tak logické myšlení. Namáháním mozku se vytvářejí nové spoje, které ovlivňují to, jak dobře bude dítě řešit logické problémy. Kromě toho interaktivní pohybové hračky působí pro lepší spánek, který je u malých dětí extrémně důležitý a pomáhá do mozku uložit všechny nové věci, se kterými se dítě přes den setkalo.

Dítě se učí trpělivosti – rozvíjí tak důležitou vlastnost pro budoucí život. Současně se učí zaměřit svou pozornost a soustředit se na danou aktivitu. 

Podporuje se tím správný rozvoj dítěte. Někteří rodiče říkají, že dítě je šikovnější a dělá rychlejší pokroky než děti ve stejném věku.

 

Naši českou hračku milují rodiče i děti v NěmeckuFranciiBritániiŠpanělskuItálii i v USA. V Německu je to dokonce TOP hračka, kterou děti dostávají k 1. narozeninám. Naše česká dráha vyráběná kousek od Děčína!


 

Kuličková dráha MAXI – hračka ze dřeva

Trihorse dřevěné hračky

Naše kuličková dráha je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Oproti kuličkové dráze z plastu je robustnější a je opticky i na dotek propracovanější. Typická povrchová struktura a nezaměnitelná vůně dělají ze dřeva mimořádně zajímavý materiál, který děti rády zkoumají. Proto má dřevo u dětí vysokou rozpoznávací hodnotu. Dřevěná kuličková dráha bude dělat radost i několika generacím, protože dřevo je trvanlivý materiál.

Pro výrobu našich hraček používáme výhradně ekologické postupy a materiály. Chceme zajistit, aby naše děti a příští generace vyrůstaly ve zdravém životním prostředí.


Specifikace kuličkové dráhy:
 • Kuličková dráha je vyrobená z masivního bukového dřeva. 
 • Hladké hrany a povrchy činí hraní pro děti naprosto bezpečným.
 • Barvy kuličkové dráhy jsou 100% přírodního původu, odolné vůči slinám a speciálně vyvinuty pro dětské hračky. 
 • Kuličky mají velikost 46 mm v průměru, a proto nehrozí nebezpečí jejich spolknutí dítětem.
 • Tato dřevěná hračka je perfektním dárkem pro děti od 1–2 let.
 • Doporučený věk: 1–6 let
 • Výška: 51 cm
 • Hmotnost: 3,9 kg
 • Splňuje normu CE EN 71 (Bezpečnostní předpisy pro dětské hračky)
 • Ceníme si řemeslného zpracování a u naší kuličkové dráhy používáme výhradně přírodní materiály, aby i naše děti mohly vyrůstat ve zdravém životním prostředí.
 • Výroba probíhá v České republice. Konkrétně kousek od Děčína 🙂

 Balení obsahuje:
 • sestavená kuličková dráha Maxi 
 • 4 kuličky
 • jezdítko kašpárek
 • jezdítko kytka

Kupte kuličkovou dráhu pro své dítě. Budete si moci odpočinout od neustálého vymýšlení aktivit a přitom poskytnete svému dítěti výhodu do života. Kuličková dráha nadchne malé děti stejně jako dospělé 🙂

Kuličková dráha v akci 

 

P.S. Kvalitně vyrobená dráha z poctivého dřeva stojí skoro tisícovku. Ano, plastová z Číny by byla za půlku, ale my dáváme přednost kvalitnímu dřevu a bezpečným materiálům, když jde o budoucnost našich dětí. A co Vy? 🙂 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuličková dráha MAXI od Trihorse Perfektní dárek k 1. narozeninám“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.