Kerbl ecoFLEX® bouda pro psy s rovnou střechou – Š 98,5 x H 74 x V 63,5 cm

3.990,00

Popis

Kerbl ecoFLEX® bouda pro psy s rovnou střechou je vhodným útočištěm pro Vašeho psa, které nabízí ochranu před větrem a špatným počasím a k tomu vyniká atraktivním designem s dřevěným vzhledem. Bouda je vyrobena z ecoFLEX®. To je materiál šetrný k životnímu prostředí z recyklovaných surovin, který kombinuje přednosti dřeva a umělé hmoty. Je odolný proti vlivům počasí, stabilní a neplesniví. Nožičky boudy umožní cirkulaci vzduchu pod boudou a nohy obalené umělou hmotou nabízí dodatečnou ochranu před trvalou vlhkostí. Přesah střechy a lamelová dvířka poskytují Vašemu čtyřnohému příteli ochranu před větrem a deštěm. Kerbl ecoFLEX® bouda pro psy s rovnou střechou v přehledu:

Bouda pro psy v pěkném venkovském stylu Odolné proti vlivům počasí: ideální jako venkovní útočiště pro Vašeho psa Vyrobeno z inovativního materiálu ecoFLEX®*: ideální odolnost proti vlivům počasí a vlhkosti, bez plísní Materiál šetrný k životnímu prostředí: vyrobeno z recyklované umělé hmoty a vedlejších dřevařských produktů, 60% umělé hmoty, 40% dřeva Dvojitá stěna: izolující, stabilní a odolná konstrukce Přesah střechy a lamely z umělé hmoty: ochrana před větrem a deštěm Oslovující design: pěkný vzhled s dřevěnými laťkami Žádné úlomky: bezpečnost pro Vašeho psa, žádné deformace při výkyvech teplot

Montáž bez nástrojů: systém se zastrčením a upevněním s pomocí speciálních šroubů: v případě čištění lze snadno demontovat Velmi stabilní: 2 kovové příčky pod podlahou, 1 kovová příčka pod střechou pro stabilizaci Chytrá kombinace materiálů: sjednocuje výhody dřeva a umělé hmoty Povrch bez pórů pro snadné čištění, lze otřít vlhkým hadříkem Minimální vlastní hmotnost usnadňuje přepravu a montáž Odolné proti UV záření, bez zápachu Bez údržby, nehořlavé Materiál: ecoFLEX® (60% recyklované umělé hmoty, 40% dřeva) Rozměry: Celkové: Š 99 x H 74,5 x V 64 cm Uvnitř: cca Š 86 x H 57 x V 53,5/50 cm (vpředu / vzadu) Prostor pod podlahou: 4 cm Tloušťka stěn: 1 cm Přesah střechy: Vchod: 10 cm Strany: 5 cm Vzadu: 6 cm Vchod: cca Š 30,5 x V 35,5 cm Odolnost proti vlivům počasí: odolné proti vlivům počasí a zimě *ecoFLEX® je inovativní materiál, který kombinuje nejlepší vlastnosti dřeva a umělé hmoty. Má dlouhou životnost a není citlivý vůči vlhkosti a teplotním výkyvům. Materiál se vyznačuje mj. stabilitou, odolností a protiplísňovými vlastnostmi. Mimoto je materiál šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyráběn z recyklované umělé hmoty a vedlejších dřevařských produktů. Produkty z ecoFLEX® kombinují oslovující vzhled s téměř nezničitelným provedením.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kerbl ecoFLEX® bouda pro psy s rovnou střechou – Š 98,5 x H 74 x V 63,5 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *