Vánoční dárek pro babičku

22 listopadu, 2020 Od admin 0

Vybrat dárek pro babičku nepatří k nejlehčím úkolům. Babička většinou vše má a nic nepotřebuje. Přinášíme pár tipů, které babičku potěší.

1)Difuzéry, které provoní byt v různých vůních.

MIKADO – Jasmín Difuzér 100 ml

Zahalte se do květinového závoje

Intenzivní vůně jasmínu vás dostane od prvních chvil a její opojné moci podlehnou i vaši blízcí. Vytříbené květinové tóny se díky vloženým tyčinkám v difuzéru uvolňují postupně a rovnoměrně. Omamná vůně kvetoucího jasmínu se tak udrží ve vašem interiéru dlouhé týdny. Působí pozitivně na pracovní výkon a zlepšuje náladu. Její intenzitu můžete ještě zvýšit otáčením tyčinek.

Další info

2)Aromalampy

Aromalampa

V jednoduchosti je krása

Rádi pálíte vonné vosky a sháníte aromalampu, která je elegantní a nenarušuje souhru vybavení vašeho interiéru? Máme pro vás tip. Kvalitní keramická aromalampa Bílá s kosočtvercovými vzory, jimiž prosvítá plápolající světlo z čajové svíčky, do vašeho bytu krásně zapadne. Dovnitř dáte obyčejnou čajovou svíčku a do horního kalíšku můžete vosky klidně nakombinovat. Vytvoříte si tak originální vonné kombinace, pro každou příležitost. Aromalampu zasíláme v odolné krabičce. Potěší jako příjemný voňavý dárek, klidně i pro muže.

Rozměry aromalampy:

Výška: 13 cm
Hloubka misky: 2 cm
Průměr misky: 9 cm

Další info